Новорічні свята в ДНЗ " Калинка"

2018-12-28

/Files/images/n/IMG_20181227_105136.jpg

На порозі Рік Новий -
Добрий, світлий, чарівний.
Щастя, злагоду - усе,
Хай до хат він нам несе!

З настанням зими діти починають чекати дива - веселого і яскравого свята під назвою Новий рік! Час летить дуже швидко, і ось вже протягом кількох днів у « Калинці » весело та по - святковому гамірно, панує чудовий настрій та казкова атмосфера , калинчата святкують новорічне свято, найулюбленіше свято всіх дітей.

21, 27 та 28 грудня проходили новорічні святкові ранки у кожній віковій групі. Кожне свято унікальне та неповторне, насичене художніми композиціями, піснями та іграми.

Святковий настрій дітям та гостям дарували казкові герої, ролі яких майстерно виконували: вихователі Рясько Я.О., Горбач І.Л., Ахмадієва С.Ю.,Марченко О.Ю., Папіженко Т.Д.,та асистент вихователя Чорновол Н.І.

Дбають про те, щоб кожне свято було особливим та неперевершеним вихователі та помічники вихователів кожної з груп, а також музичні керівники Отькало В.М.. та Жиленко О.В. Не стоять осторонь та активно беруть участь у святах та повсякденному житті садочка батьки, братики та сестрички наших вихованців. Завжди із задоволенням та ентузіазмом і атрибути до художнього номера підготують, і святкову композицію до виставки виготовлять. Новорічні подарунки для всіх діток , вже традиційно, придбав Фонд Руслана Кузьменка.

Надзвичайне різноманіття образів подарувало незабутні враження, чудовий настрій та казкову атмосферу всім гостям .

З Новим роком! Наближається свято і все частіше звучать ці вітання: «З Новим роком!» А в душі оживає казка. То ж хай у кожного з Вас буде Новий рік щасливим і радісним, наповнений по самі вінця щастям, добром та дивами.

Щасливого Нового року всім бажають вихованці та працівники ДНЗ «Калинка»!

/Files/images/n/IMG_20181228_094324.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 134

Коментарi