День Гідності та Свободи України

2016-11-24

/Files/images/zahodi/DSCF3853.JPG

День Гідності та Свободи України

21 листопада вся Україна відзначає день Гідності та Свободи. Саме в цей день ми вшановуємо пам'ять людей, які рішуче боролися за свободу, честь та гідність, а також прагнули кращої долі для всього українського народу. Небесна сотня – так називають тих, хто ціною свого життя розпочав боротьбу за світле майбутнє України.

Кожен із них мав свою сім`ю: батьків, дітей та друзів; мав свої вподобання , симпатії, невідкладні справи та мрії, але поклик їхньої душі, саме в цей час, призвав їх до боротьби за вільну та демократичну Україну .

Протягом тижня у нашому дошкільному навчальному закладі відбулися заходи, приурочені дню Гідності та Свободи. Вихованці разом з педагогами вшанували пам'ять Героїв, відвідавши пам’ятник Героям Небесної Сотні.

Дошкільнята слухали розповіді вихователів про страшні події на Майдані, про відвагу та мужність українців різних поколінь. Ці історії зачепили кожну дитячу душу, а оченята наповнилися слізьми. Поклавши квіти та запаливши свічечку пам’яті, діти вшанували ГЕРОЇВ хвилиною мовчання.

Дивлячись на цих маленьких дітей, розумієш, що з них виростуть справжні Патріоти, для яких слова «воля», «Батьківщина», «справедливість», «гідність» будуть не просто словами, а сенсом їхнього життя.

Кiлькiсть переглядiв: 42

Коментарi