• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Методичне об’єднання «З фізкультурою ми дружим і до спорту не байдужі»

Методичне об’єднання «З фізкультурою ми дружим і до спорту не байдужі»

2016-11-09

/Files/images/novini/IMG_20161109_111509.jpg

Турбота про здоров’я - найважливіша праця вихователя. Від стану здоров’я, життєрадісності, бадьорості дітей залежить їхнє духовне життя, світогляд, розумовий розвиток, міцність знань, віра у свої сили!»

В. Сухомлинський

9 листопада в дошкільному навчальному закладі «Калинка», відповідно до річного плану роботи, пройшло методичне об’єднання на тему: «З фізкультурою ми дружим і до спорту не байдужі».

Найдорожчий скарб, яким нагороджує людину природа від народження і на довгі роки є здоров'я. З раннього дитинства, з перших років життя дитини вихователь повинен прищеплювати основні знання, навички і звички з охорони здоров’я, які згодом перетворяться у важливий компонент загальної культури людини і вплинуть на формування здорового способу життя усього суспільства. Саме у дошкільному віці закладається майбутній потенціал здоров’я, це найважливіший час для виховання здорового способу життя.

Педагоги мали змогу переглянути відкрите інтегроване заняття на тему «Про здоров»я треба знати про здоров»я треба дбати», яке підготувала вихователь середньої «А» Богатир С.М.

До дітей завітав лікар Айболить та разом з малятами розмірковував над тим, що таке «здоров’я» та як його зберегти. Дошкільнята пригадали прислів’я та приказки, розповідали вірші про здоровий спосіб життя. Також на занятті були присутні Вітамінки, які розповіли про їхню користь для кожної людини. Цікавою та повчальною була інсценізація казки про овочі, діти так старанно грали, ніби справжні актори. На завершення заняття Айболить подарував цілу корзину фруктів.

/Files/images/novini/IMG_20161109_100727.jpg

/Files/images/novini/IMG_20161109_095230.jpg

Вихователь середньої «Б» групи Моторна Н.М. для своїх вихованців та всіх присутніх підготувала ляльковий театр – казка «Колосок» на новий лад. Діти допомагали мишенятам скласти квітку здоров’я, кожна пелюстка якої визначала правила необхідні для збереження здоров’я.

/Files/images/novini/IMG_20161109_104130.jpg

Заключним етапом методобєднання стало заняття з фізкультури – «Подорож до лісової галявини», на яке запросила фізінструктор Васильчик К.В. Для того щоб забезпечити атмосферу лісу Катерина Валентинівна використала ефект аромотерапії, адже всім відомо, що спеціально підібрані запахи, маючи лікувальні властивості, впливають як на психічний, так і на фізичний стан. Заняття було настільки цікавим та динамічним, що всі діти були в захопленні та мали позитивний настій, а це, як відомо також запорука здоров’я. Вдало підібрана хвилинка релаксації в кінці заняття допомогла дітям розслабитися, відпочити та поновити сили.

Переглядаючи заняття педагогів ми ще раз переконалися в тому, що наші вихованці мають міцні знання про здоровий спосіб життя та будуть використовувати їх у повсякденному житті.

На цьому наша робота не закінчилася, інструктор з фізкультури підготувала для всіх вихователів спортивну розвагу. Всі дуже активно долучилися до розминки та до виконання фізичних вправ, адже рух – це життя.

/Files/images/novini/IMG_20161109_112406.jpg

Протягом дня всі отримали багато позитивних емоцій від спілкування один з одним, збагатили свої знання та в котрий раз зрозуміли, що здоров’я – це основа нашого життя, а збереження здоров’я – основне завдання кожного з нас.

Кiлькiсть переглядiв: 48

Коментарi